31. OTROŠKI PARLAMENT

»MOJA POKLICNA PRIHODNOST«

Letošnjega Pomurskega otroškega parlamenta se je udeležila tudi predstavnica naše šole Isabel Flegar. Kljub tokrat v nekoliko drugačnih okoliščinah – na daljavo, je svoje delo zelo uspešno opravila. V delavnicah so delegati iz upravnih enot Murska Sobota, Lendava, Gornja Radgona in Ljutomer, predstavili poročila in sklepe, ki so jih oblikovali na medšolskih parlamentih. Debatirali so o njihovi poklicni poti, izpostavili skrbi in pričakovanja glede poklicne odločitve, govorili so o poklicih prihodnosti in sedanjosti ter izpostavlili svoje mnenje o delu v tujini.

Isabel bo skupaj s še sedmimi predstavniki iz Pomurja zastopala mnenja mladih na Nacionalnem otroškem parlamentu, ki bo v sredo, 21. 4. 2021.

Melita Čeleš

mentorica otroškega parlamenta