Spoštovani starši !

Obveščamo vas, da se izvaja organizirani vpis šolskih novincev in novink v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2022/2023 v mesecu februarju. Na naši šoli bo vpis potekal

od ponedeljka, 14. 2. 2022, do petka, 18. 2. 2022.

Vpis bo glede na COVID razmere prilagojen. Starši prejmejo URADNO POVABILO NA VPIS, z vnaprej določenim datumom in uro, ko bodo lahko opravili vpis svojega šolskega novinca/svoje šolske novinke osebno, na šoli otrokovega šolskega okoliša.

Vpisujejo se otroci, rojeni v letu 2016.

Starši vpisujejo otroke, kot določa šolski okoliš, ki je na ogled na vsaki osnovni šoli in vseh enotah vrtca.

Pri izvedbi vpisa, je šola dolžna upoštevati vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja COVID-19 (izpolnjevanje pogoja PCT, uporaba maske, razkuževanje rok….). Na vpis pridete starši samo v primeru, da nimate zdravstvenih zadržkov.

Veselimo se srečanja z vami in Vas lepo pozdravljamo.

Aleš Benko, ravnatelj

Tatjana Cesnik, pedagoginja