Spoštovani starši!

Vljudno Vas vabimo na vpis Vašega otroka v prvi razred osnovne šole za šolsko leto 2021/2022. To je izjemen dogodek za Vas in za Vašega otroka. Vaše zaupanje bomo opravičili in dokazali s kvalitetnim vzgojno-izobraževalnim delom.

Vpis je časovno razporejen v zadnjem tednu februarja 2021 in bo potekal

od ponedeljka, 22. 2. 2021, do petka, 26. 2. 2021.

Naprošamo Vas, da se držite predvidenega termina, ki ste ga prejeli na uradnem povabilu na vpis vašega šolskega novinca/novinke.

S seboj prinesite otrokov osebni dokument in izpolnjeno priloženo dokumentacijo.

Na vpis pridete starši samo v primeru, da nimate zdravstvenih zadržkov. Ob vstopu v šolo obvezno upoštevate vse ukrepe za zmanjševanje okužbe in preprečevanje širjenja COVID-19 (obvezno razkuževanje rok ob vstopu v šolo, obvezna uporaba zaščitne maske in upoštevanje varnostne razdalje).

Vpisujejo se otroci, rojeni v letu 2015. Starši vpisujejo otroke, kot določa šolski okoliš.

Veselimo se srečanja z Vami in Vas lepo pozdravljamo!

Ravnateljica:

Tatjana Cesnik, prof. ped. in soc.

Šolska svetovalna delavka:

mag. Renata Kranjc Vöröš